Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I treti në listën e Durrësit bashkë me Edi Ramën, deputeti socialist ‘në delir’: Jemi shembull i punës, drejt mandatit historik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9512955cee75b834105cf69465e9b17b

Partia Socialiste ka dorëzuar mbrëmjen e djeshme në KQZ listat zyrtare me emrat e kandidatëve për deputetë, për 12 qarqet e vendit. Kryeministri Rama, ka sfiduar veten duke vendosur emrin e tij të tetin në Durrës dhe Vlorë.

Një tjetër emër i sigurt në listën e Durrësit, është dhe deputeti socialist Jurgis Çyrbja.

Duke parë emrin në vendin e tretë të listën, një vend i sigurt, Çyrbja shkruan se ata janë shembull i punës dhe do të marrin një mandat të tretë dhe historik.

“Së bashku drejt mandatit të tretë dhe historik të Partisë Socialiste dhe Edi Ramës. Ekipi i qarkut të Durrësit dhe i gjithë Shqipërisë do të marrë besimin qytetar në 25 prill për të na dhënë mundësinë të qeverisim, ne që kemi dhënë shembullin e punës. Shqiptarët nuk kanë kohë për gjumë!

I nderuar nga vendimi i kryesisë së Partisë Socialiste që më besoi pozicionin e të tretit në listën e Durrësit. Është koha që me bashkëpunimin e të gjithëve, këtë besim t’a kthejmë në përkushtim për çdo banor të Durrësit, Shijakut dhe Krujës. #Shqipëria_e_ardhmja_jonë #[email protected], shkruan ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img