Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

I thirrur në takim nga Basha, e konfirmon Paloka: Po është e vërtetë, pimë një kafe…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thirrur dje në një takim, kryetarin e Këshillit Kombëtar të PD, njëherazi deputetin Edi Paloka.

Dyshohet se Basha ka thirrur për kafe Palokën për ta pyetur në lidhje me firmat e mbledhura për mbledhjen e Kuvendin Kombëtar të PD.

I pyetur nga “Fax news” Paloka pranoi se kanë pirë kafe dhe kanë biseduar me Bashën, por nuk preferoi të japë më shumë detaje.

“Po është e vërtetë që më ka kërkuar që të takohemi, nuk ka asnjë sekret, se kanë qenë dhe gazetarët aty. Se çfarë është biseduar nuk e kam bërë publike, dhe nuk ia kam thënë as ndonjë gazetari privatisht”, ka thënë Paloka.

Paloka ka mbështetur haptazi ish kryeministrin Sali Berisha, i cili me foltoret e tij në çdo qytet po mbledh edhe firmat për thirrjen e mundshme të Kuvendit Kombëtar të PD, më 11 dhjetor paralajmëruar nga Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img