I tha ‘qorre’ konkurentes me syze, pendohet Renato Mekolli: Fjala goditi si shigjetë, ishte gabim

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:21 16-10-2020 I tha ‘qorre’ konkurentes me syze, pendohet Renato Mekolli: Fjala goditi si shigjetë, ishte gabim FotoMontazh: Renato Mekolli - Erkiada

Shef Renato Mekolli pendohet për fyerjen që i bëri në një prej episodeve të kaluara një konkurenteje në emisionin e tij. Erkiada bëri një gabim në kuzhinë, ndërsa shefi e quajti atë “qorre” për faktin se ajo mbante syze.

Kjo fjalë e Renatos shkaktoi shumë reagime, ndaj shefi është detyruar të reagojë dhe vetë. I penduar ai e quan fjalën që i tha Erkiadës të gabuar, ndërsa tregon se dhe vetë ka mbajtur syze.

“Edhe shefi pendohet

Me rremben kuzhina dhe deshira per perfeksion, padyshim kjo nuk justifikon ate qe i thash Erkiades ne episodin e kaluar, njeres nga konkurrentet!

Nje fjal qe goditi si shigjete tek ajo dhe ju qe shihni programin! Une kam mbajtur syze ashtu si edhe familjaret e mi, ndaj kurresesi qellimi im nuk eshte te ofendoj askend, I bashkohem thirrjes suaj! Se duhet te evitojme kete menyre komunikimi!

Ama nga ky gabim te gjithe nje mesazh e morem: se kur themi te tjerve nje fjal te shemtuar, i lendojme ata! Nga programi i pam

Te dyja anet e medaljes, ate qe “gjuan me fjale” dhe personin qe vuan nga ato!

Mos harroni dicka, Hells kitchen eshte nje shoë! Une ju kerkoj te mos imitoni asgje cfare ndodh aty”, shkruan shef Renato.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dje e zhytur brenda, sot juristja seksi del nga vaska me trëndafila; komplet nudo tregon format e kolme, çmenden fansat
»
Article Logic
Execution time: 0.013252019882202
array(1) { ["section"]=> string(99) "i-tha-qorre-konkurentes-me-syze-pendohet-renato-mekolli-fjala-goditi-si-shigjete-ishte-gabim-223962" }