Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

I tha i ke b*thët silikon, Melinda Ademi i bën kërkesë publike Taynës: Hajde mi kafsho!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në mesnatë super bashkëpunimi që të gjithë po prisnim u publikua. Nora, Melinda dhe Gjiko bashkuan forcat për të sjellë një hit veror ashtu si vetëm ata dinë. “Ay Caramba” përveçse po i bën të gjithë të lëvizin nga vendi ka shkaktuar dhe një “furtunë” me komente.

Lartë e poshtë nëpër rrjet po thuhet se fjalët e Melindës janë  drejtpërdrejt një “diss” për reperen Tayna.

albsig

“ughh qfar diss Taynes.Tayna : ki menu qe ki b*th mu shty me mu po ki harru qe i ki silikon…Melinda : kush osht tu rrejt qe i kom silikon kush po gjelozon le tma teston le tma kafshon”, është një nga komentet e lëna nga fansat në  komentet e këngës.

Epo, tani që po e mendojmë dhe ne gjerë e gjatë, po i japim të drejtë ndjekësve.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim se kush do të jetë “dissi” i rradhës, pasi duke njohur natyrën “hakmarrëse” të Taynës, nuk ka për ta lënë me kaq.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img