Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

I strehuar në Turqi nga lufta, ukrainasi vret me thikë dy fëmijët e tij dhe plagos gruan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një ukrainas që ishte strehuar me familjen e tij në qytetin e Alanyas ka vrarë fëmijët dhe ka plagosur gruan e tij.

Mediat e huaja bëjnë me dije se një 38-vjeçar pas një debati me gruan e tij, ka marrë thikën dhe ka qëlluar pë vdekje dy fëmijët e tij të mitur.

albsig

spring

Ka humbur jetën vajza 16-vjeçe dhe djali 4-vjeçar. Gruaja ka arritur të shpëtojë dhe të kërkojë ndihmë nga fqinjët.

38-vjeçari, i cili ishte pedagog dhe profesor i Ekonomisë në një universitet në Kharkov, u arrestua dhe u akuzua për vrasje me paramendim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img