Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Prej ditësh te ‘Shefqet Ndroqi’, ky është 29-vjeçari nga Librazhdi që humbi jetën nga Covid-19; s’kishte sëmundje shoqëruese (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

179920140de4f32e9cca9f04836d10c2

Nëntë persona humbën jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë.  

Në mesin e viktimave ishte 29-vjeçari, Olsi Skura nga fshati Pishkash i Librazhdit. 

Skura i shtruar prej ditësh në spitalin “Shefqet Ndroqi” kishte komplikacione dhe sëmundja e koronavirusit i mori edhe jetën.

Sipas të dhënave, Olsi Skura nuk kishte sëmundje shoqëruese, ndërsa bëhet kështu ndër viktimat më të reja në vend që humb jetën nga Covid-19.

Më shumë

spot_img
spot_img