I shtruar prej ditësh te ‘Shefqet Ndroqi’, COVID-19 i merr jetën ish-kreut të Këshillit të qarkut Elbasan Kozma Hakani

Publikuar tek: aktualitet, më 20:46 30-11-2020 I shtruar prej ditësh te ‘Shefqet Ndroqi’, COVID-19 i merr jetën ish-kreut të Këshillit të qarkut Elbasan Kozma Hakani Kozma Hakani

Koronavirusi i ka marrë jetën ish-kreut të Këshillit të Qarkut Elbasan, Kozma Hakani.

Hakani ka ndërruar jetë në moshën 73 vjeçare, ndërkohë që kishte 14 ditë i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi”.

Kozma hakani ka qenë edhe drejtor i Arsimit në qarkun e Elbasanit, ndërkohë që për 40 vite punoi sistemin e arsimit në shkolla të ndryshe të qytetit të Elbasanit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « HAPET spitali COVID 4 me 100 shtretër, mjekët dhe infermierët presin pacientët e parë (VIDEO)
Nga 300 mijë vende pune tek shëndetësia falas, LSI 'numëron' premtimet e pambajtura të Qeverisë Rama, Kryemadhi:  T’ua kujtojmë njerëzve, në mënyrë që ata të gjykojnë vetë »
Article Logic
Execution time: 0.012438058853149
array(1) { ["section"]=> string(122) "i-shtruar-prej-ditesh-te-shefqet-ndroqi-covid-19-i-merr-jeten-ish-kreut-te-keshillit-te-qarkut-elbasan-kozma-hakani-229697" }