Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

I shtrirë në tokë me njerëz rrotull, kush është Rukja i Burrelit që u përplas për vdekje sot paradite në qytet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me vdekje ndodhi sot në qyetetin e Burrelit, ku për pasojë një këmbësor ka humbur jetën pasi u përplas nga një automjet.

Viktimë e aksidentit ka mbetur 55-vjeçari Haqif Ruka i cili ndërroi jetë në spitalin e Burrelit. Ai u dërgua me urgjencë, por nuk mundi të mbijetojë. Haqif Ruka “Rukja i Burrelit” mësohet se ishte një endacak shumë i njohur në qytet, dhe të gjithë e kishin përzemër dhe e ndihmonin sa herë mundeshin.

Ruka ishte duke kaluar rrugën nga njëra anë në tjetrën kur automjeti e goditi pasi ka qenë me shpejtësi të lartë dhe më pas u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes. Autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit dhe cili ka qenë shoferi i mjetit.

Më shumë

spot_img
spot_img