Hapësire reklamuese

Aktualitet

I shtrirë në tokë, Berisha ndan videon: Momenti tragjik kur ata që i morën shpirtin Leart Kurtit...

Shkruar nga Newsbomb
I shtrirë në tokë, Berisha ndan videon: Momenti tragjik kur ata

Janë publikuar pamje ku shihen policët teksa transportojnë trupin e pajetë të 32-vjeçarit Leart Kurti.

Ka qenë kreu i PD, Sali Berisha që ndan këto pamje, teksa shkruan se Edi Rama, ministri Blendi Çuçi dhe drejtuesi i Autoritetit të Mbikqyrjes Ardi Veliu e kanë vrarë për herë të dytë.

“Momenti tragjik kur ata që i morën shpirtin e transportojnë të vdekur Lear Kurtin, të cilin Rama- Çuçi e vranë për së dyti me kriminelin me uniformë, Ardi Veliu!”, shkroi Berisha.

Kujtojmë që 32-vjeçari ndërroi jetë 3 ditë më parë pas arrestimit nga policia. Në ekspertizë thuhej se i riu ndërroi jetë pasi kishte gëlltitur dy qese kokainë, dhe se mbizoza i ka shkaktuar arrest kardiak.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese