Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

I shpërtheu lëndë plasëse gjatë punës, policia jep informacion për vdekjen e 46-vjeçarit në Korçë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0330f8af7f74da812021648226772024

Një 46-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një shpërthimi, mesditën e sotme në fshatin Kamenicë të Korçës.

Sipas policisë, dyshohet se shtetasit me inicialet H.K i ka shpërthyer një lëndë plasëse gjatë punës.

Hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak nga Policia:

Në datën 17.07.2020, rreth orës 14:15, në fshatin Kamenicë, shtetasi H. K., rreth 46 vjeç, gjatë punës në një banesë të vjetër, i ka shpërthyer një lëndë e dyshuar plasëse dhe për pasojë ky shtetas ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img