Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

I shpërthejnë me bombë makinën gazetarit të njohur (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

37460aadb716e4628133c8b8a12036d3

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një gazetari i është vendosur bombë në makinë.

Shëprthimi ndodhi jashtë studiove televizive të stacionit “E” në studion e Melissia.

Lënda shpërthyese është vendosur në makinë e gazetarit George Sfakianakis, i cili atë moment ishte duke montuar emisionin e Menios Fourthiotis, “Prova të drejta”.

Zhurma e shpërthimit ka qenë e fortë dhe i ka tronditur të gjithë. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk pati të lënduar.

Në lidhje me këtë ngjarja gazetari u shpreh se bomba nuk ka qenë për të por për drejtuesin e emisionit Menios Fourthiotis.

Screenshot_8.pngScreenshot_10.pngIMG-0382.jpgScreenshot_9.png

Më shumë

spot_img
spot_img