Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

I shpallur në kërkim për disa vepra penale, arrestohet në Kapshticë 51-vjeçari shqiptar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 51-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke pranë doganës së Kapshticës.

Shqiptari ishte i shpallur në kërkim nga Prokuroria e Verias në Greqi për disa vepra penale të ndryshe.

Konkretisht, shqiptari akuzohet për “mbajtje të lëndëve narkotike”, “tentativë shitje të lëndëve narkotike në bashkëpunim” dhe “shitje të lëndëve narkotike në bashkëpunim”.

Kur policia ka identifikuar autorin ka bërë arrestimin e personit në fjalë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img