Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

I shpallur në kërkim për aferën e inceneratorëve, gazetarja publikon foton e Klodian Zotos në lokal: Më shkruajnë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Klodian Zoto është një prej 3 personave të shpalllur në kërkim për mega aferën e inceneratorëve, së bashku me Mirel Mërtirin dhe Stela Gugallin, ndërsa që policia ende nuk ka rënë në gjurmët e tij.

Ndërkohë, gazetarja Klodiana Lala ka postuar një foto të tij në një lokal, teksa shkruan se kjo foto është bërë ditët e fundit. “I shumëkërkuari Klodian Zoto. Më shkruajnë që është foto e ditëve të fundit”, shkruan Lala.

Në foto shihet Klodian Zoto i ulur së bashku me një person tjetër, por nuk dihet saktësisht ku është bërë kjo foto.

Foto e publikuar nga Klodiana Lala:

Më shumë


spot_img

spot_img