Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

I shpallur në kërkim nga SPAK për Inceneratorët, publikohet një tjetër foto e Klodian Zotos, ja kush e shoqëron

Lajme të ngjashëm

Klodian Zoto është një nga tre personat e shpallur në këkrim nga Prokuroria e Posaçme (SPAK) për vjedhjen e miliona eurove me aferën e inceneratorëve, së bashku me Mirel Mërtirin dhe Stela Gugallin.

Pas fotos së publikuar disa ditë më parë, ditën e sotme është publikuar një tjetër foto e tij në shoqërinë e të atit, Agim Zotos, në lokalin në pronësi të tyre në “Urën e Tabakëve”.

Këtë herë Zotos i është bërë foto përballë, që tregon se personi që e ka bërë këto foto ka qenë i ulur në të njëjtën tavolinë me të. Nuk dihet data se kur është bërë kjo foto, ndërkohë që policia nuk ka ende asnjë gjurmë për të bërë të mundur arrestimin e tij.

Më shumë