Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje, arrestohet i shumëkërkuari në Greqi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka rënë në prangat e policisë greke, një shqipar i cili ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptari është arrestuar teksa ishte duke ecur në Lamia.

Pas një verifikimi nga policia, ka rezultuar se shqiptari është shpallur në kërkim ndërkombëtarë nga Interpol në Shqipëri.

Sakaq, nuk është bërë ende me dije emri i shumë të kërkuarit, ndërsa ndodhet në burgun e Lamias dhe do të qëndrojë aty deri sa të përfundojnë procedurat e ekstradimit për në Shqipëri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img