Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

U shpallur i humbur një muaj më parë, ky është 42-vjeçari që u gjet i pajetë në Fier

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presoni që shihni në foto është Julian Prifti, trupi it ë cilit u gjet i pajetë ditën e sotme në Fier.

42-vjeçari një muaj më parë ishte shpallur i humbur, ndërsa sot u gjet i pajetë në një godinë të braktisur.

Burime për media bënë me dije se trupi ka shenjë varjeje dhe dyshohet se ai ka vrarë veten, ndërsa në njoftimin e policisë u njoftua se nuk ka shenja dhune në trupin e 42-vjeçarit.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 16:50, në lagjen “16 Prilli” , Fier, në një godinë të rrënuar, është gjetur i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit J. P., 42 vjeç, banues në Fier, i cili është larguar nga banesa më datë 26.03.2022.

Nga kqyrja paraprake, nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Më shumë
spot_img
spot_img