Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

I shoqi ndez motorët e protestës, Monika pozon për fundjavë me filxhan caji krishtlindjesh në qetësi të plotë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, ka preferuar që këtë të shtunë ta kalojë në qetësi të plotë, duke qëndruar larg politikës dhe medieve.

Ajo ka publikuar pak më parë një foto, ku shfaqet e veshur sport, teksa në dorë mban një filxhan çaji krishtlindjesh.

Mesa duket Kryemadhi ka vendosur të presë në qetësi festat e fundvitit, ndryshe nga i shoqi, Ilir Meta i cili është shumë aktiv dhe bën thirrje vazhdimisht për protesta, kryesisht të inciuara nga Sali Berisha.

Më shumë


spot_img

spot_img