I shokon të gjithë, Klea Huta publikon FOTOT +18 në rrjetet sociale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:13 13-02-2020 I shokon të gjithë, Klea Huta publikon FOTOT +18 në rrjetet sociale

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Klea Huta ka rënë pre e hackerave, të cilët i kanë marrë llogarinë personale në ‘Facebook’.

Ata kanë nisur të publikojnë foto të ndryshme +18 dhe deklarata banale, duke shokuar në këtë mënyrë të gjithë fansat.

Në fillim adhuruesit e bukuroshes kanë mbetur të shtangur nga këto postime, por kanë qenë miqtë e Kleas që janë përpjekur të shpjegojnë situatën. Këta të fundit vazhdojnë ende me komentet e tyre të sqarojnë dhe qetësojnë fansat e moderatores.

Kujtojmë që pak ditë më parë Klea ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të dasmës së fshehtë me kantautorin Elgit Doda në Marok. Çifti pritet që të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë.

Kujdes: Foto +18

84847985_205546457235459_5037044705951481856_n.jpg-640-0-5e35b1775c402_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja tha: Më hodhi 2 metra tutje! HABIT Ilda Bejleri: Nuk mbaj përgjegjësi për njerëzit që rrëzohen në rrugë (REAGIMI I PLOTË)
‘Kam vathë që kushtojnë sa një shtëpi’, moderatorja shpjegon të vërtetën e deklaratës së bujshme »
Article Logic
Execution time: 0.012722015380859
array(1) { ["section"]=> string(72) "i-shokon-te-gjithe-klea-huta-publikon-fotot-18-ne-rrjetet-sociale-195049" }