Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
45 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I shkuan për kontroll në shtëpi, i dyshuari hap zjarr dhe vret agjentin e FBI-së, plagos disa të tjerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1ac22f82fdf3ab2ca907ae98fa054901

Një agjent i FBI-së në Shtetet e Bashkuara ka mbetur i vrarë me armë zjarri pasi është qëlluar nga një person i dyshuar për pornografi me fëmijë.

Miami Herald Raporton se një grup agjentësh të FBI-së shkuan në banesën e të dyshuarit për të kryer një kontroll rutinë dhe sekuestruar prova materiale si kompjuteri, pasi personi dyshohej se posedonte pornografi fëmijësh.

Por i dyshuari hapi menjëherë zjarr ndaj ekipit të FBI-së duke vrarë njërin prej tyre dhe plagosur disa të tjerë, njëri prej të plagosurve dyshohet se mund të ketë ndërruar jetë.

Forca të shumta policie mbërritën menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa i dyshuari u barikadua për disa orë në shtëpi, dhe më pas raportohet se kreu vetëvrasje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img