Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

I shkon në banesë dhe tenton ta djegë me benzinë, arrestohet 44 vjeçari (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin Janaq Xega, 44 vjeç, banues në fshatin Xarrë, Konispol pasi ka tentuar të djegë me benzinë një 66 vjeçar.

Burime nga policia bëjnë me dije se Janaq Xega u arrestua  pasi tentoi të djegë me lëndë djegëse “benzinë” shtetasin P.P., 60 vjeç, në banesën e këtij të fundit për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje” neni 88 i Kodit Penal.

Më shumë

spot_img