Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

I shkatërruar nga dhimbja, babai i oficerit të vrarë “rrëqeth” me fjalët e tij: Nuk kam më motiv për të jetuar, la pas dy fëmijë të vegjël

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Babai i Nënkomisarit të Lezhës i cili u vra ditën e djeshmë në krye të detyrës nga 21-vjeçari, Aldi Rama ka “rrëqethur” me fjalët e tij gjatë kohës që kolegët po kryenin nderimet për Saimir Hoxhën.

Ai mes lotësh dhe i shkatërruar nga dhimbja tha se tani nuk i ka mbetur asnjë motiv për të jetuar.

“Nuk kam më motiv për të jetuar, nuk ka më fjalë të më ngushëllojë”, tha ai.

Homazhet po kryhen në ambientet e Pallatit të Kongreseve. Mësohet se 44-vjeçari i vrarë nga Aldi Rama ishte babai i dy djemve të mitur, vetëm 1 dhe 3 vjeç.

44-vjeçari ishte vëllai i vetëm mes tre motrave, njëra prej tyre kryegjyqtare e Pukës, Flutura Hoxha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img