Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

I rreshtuar krah Sali Berishës, Bujar Nishani sqaron: Ja cila është teza e vetme e “Foltores” që po bën ish-kreu i PD

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-presidenti Bujar Nishani, i rreshtuar krah Sali Berishës në “betejën” që ky i fundit ka nisur për rikthimin e të ashtuquajturit dinjiteti i PD, thotë se për lëvizjen e liderit historik të demokratëve po bëhen shumë diversione.

“Në fakt teza dhe çështja e vetme që shtron kjo lëvizje është e thjeshtë dhe e qartë: A duhet që Lulzim Basha ti respektojë dhe dëgjojë anëtarët dhe strukturat e PD-së?”, sqaron Bujar Nishani.

Shënimi i ish-presidentit:

Ndaj Foltores dhe lëvizjes së Z. Berisha, po tentohet të ngrihen teza e diversione pa fund !

Shumica e tyre dalë nga kazani propagandës së Edi Ramës.

Në fakt teza dhe çështja e vetme që shtron kjo lëvizje është e thjeshtë dhe e qartë !

A duhet që Lulzim Basha ti respektojë dhe dëgjojë anëtarët dhe strukturat e PD-së ?

Kaq e thjesht është.

Ndaj kësaj gjithsekush ka të drejtën të pozicionohet PRO ose KUNDER.

Pa shumë spërdredhje!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img