Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

I riu terrorizon qytetin me armë, iu gjet dhe kokainë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje shqetësuese kanë përjetuar banorët e qytetit të Shijakut.

Një person ka qëlluar me armë duke terrorizuar gjithë qytetarët, për motive të cialt ende nuk bëhen me dije. Bëhet fjalë për shtetasin E.B 24-vjeç, banues në Shijak i cili tashmë është i arrestuar. 

Nga kontrolli i ushtruar në oborrin e banesës u gjetën disa gëzhoja, si dhe nga kontrolli në banesë iu gjetën e bllokuan 804 gramë lëndë narkotike e llojit Marijuanë, 1 dozë lëndë narkotike e llojit Kokainë dhe një thikë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img