Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

I riu sulmon gruan në trafik, ajo i del nga makina me shkop dhe i jep një mësim të mirë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video po bën xhiro në rrjetet sociale me mesazhin: Bravo vajzë!

Në pamjet e filmuara shihet momenti kur një shofer doli nga makina e tij dhe filloi ti bërtiste një gruaje e cila ishte gjithashtu shofere.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Rijeka të Kroacisë, ku pasi makinat ndaluan në kryqëzim sepse semafori ishte i kuq, një shofer doli nga makina e tij dhe filloi t’i bërtiste një gruaje te makina tjetër.

Ai u qetësua vetëm në momentin kur shoferja, “e armatosur” me një shkop , doli nga makina në të cilën ndodhej.

Burri u largua duke vrapuar dhe nga distanca vazhdonte të fyente shoferen duke i thënë ta hidhte shkopin.

Më shumë

spot_img
spot_img