Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I riu shqiptar tenton të përdhunojë vajzën greke, në të njëjtën zonë ku u vra mizorisht nga hajdutët 20 vjeçarja britanike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 17 vjeçare është sulmuar seksualisht nga një 19 vjeçar shqiptar disa metra pranë shtëpisë së saj.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur dy netë më parë në zonën e e Fouresi në Glyka Nera, aty ku pak javë më parë u vra mizorisht në shtëpinë e saj nga grabitësit, 20 vjeçarja Caroline.

Mediet lokale në Greqi raportojnë se shqiptari kishte përndjekur të renë greke, teksa ajo po shkonte në shtëpi, ndërsa vajza përpiqej të largohej, agresori e ka prekur dhe përfqafuar me forcë.

Vajza ka dëshmuar në polici, duke thënë se shqiptari ka tentuar t’i zbërthejë pantallonat, por në atë moment ajo ka arritur të shpëtojë, pasi ka vrapuar me shpejtësi drejt shtëpisë së saj.

Autoritetet greke kanë arritur ta identifikojnë dhe ta arrestojnë 19 vjeçarin shqiptar, i cili tashmë pritet të marrë masën e sigurisë nga gjykata.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img