Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Dënohet shqiptari që përplasi për vdekje të moshuarin në Angli, e la të dergjet në mes të rrugës se ishte pa letra (EMRI-FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ermil Loka është shqiptari 23 vjeçar, i cili kaloi me semafor të kuq dhe shtypi me biçikletë një të moshuar 72-vjeçare në Londër. Sipas mediave të huaja, mësohet se i riu pasi e goditi të moshuarin e la në mes të rrugës dhe u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes.

I moshuari pësoi plagë të rënda në koka dhe si pasojë humbi jetën në spital tetë ditë më vonë.

Gjithashtu, mësohet se Loka po qëndronte ilegalisht në Angli prandaj dhe nga frika mos kapej nga policia pasi nuk kishte dokumentacion u largua. Edhe pse ai u largua, pas disa orësh policia arriti që ta arrestonte dhe Prokuroria ka kërkuar “arrest me 2 vite burg” për të riun shqiptar.

227819231 4185772604824498 7992288786115603423 n
I riu shqiptar Ermil Loka
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img