Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

I riu përplaset me bordurën në Kombinat, lë makinën, nuk i përgjigjet Policisë dhe largohet (VIDEO-PAMJE NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak më parë në hyrje të Kombinatit, aty ku një drejtues mjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Aksidenti ka ndodhur pak më parë në rrugën kryesore, pranë Spitalit Amerikan 3, ndërsa Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, por drejtuesi i mjetit është larguar. Sipas informacioneve të mbërritura në redaksinë e newsbomb.al, i riu ka lënë mjetin e përplasur në mes të rrugës dhe është larguar qetësisht, pavarësisht se efektivë të Patrullës të ndodhur aty i kanë kërkuar të ndalojë.

Nga përplasja nuk ka pasur persona të plagosur, vetëm dëme materiale të mjetit të aksidentuar dhe dëmtimi i një prej shtyllave ndriçuese të rrugës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img