Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

I riu nuk heq dorë, pas nepërkës i fut kobrën bashkëshortes në krevat, humb jetën 25-vjeçarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 28-vjeçar në Kollam të Indisë është dënuar me burgim të përjetshëm pasi akuzohet për vrasjen e gruas së tij, në mënyrën më makabre.

Sipas mediave të huaja i riu vendosi një gjarpër kobra në krevatin e saj dhe priti derisa ai ta pickonte për vdekje bashkëshorten e tij 25-vjeçare.

Kjo nuk ishte hera e parë që 28-vjeçari tentonte të vriste bashkëshortjen e tij pasi edhe më herët kishte bërë të njëjtën gjë, por gjarpri i radhës së parë kishte qenë nepërke dhe mjekët arritën ta shpëtonin të renë.

Hetuesit arritën të zbulojnë se ngjarja nuk ishte aksidentale pasi kontrolluan telefonin e 28-vjeçarit ku zbuluan bisedat e tij me tregtarët klandestinë të reptilëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img