Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

I riu nga Tropoja hap dyert e shtëpisë, i gatshëm të presë një familje të prekur nga tërmeti (Si mund ta kontaktoni)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Pershendetje jam Liridon Vukaj nga Tropoja po jetoj ne kosove me saktesisht ne kline dhe jam i gatshem te ofroj ndihme per nje familje 4-5 anetarshe me strehim dhe ushqim per nje koh sa te behet nje zgjidhje per strehim. +38345595131 ëhtsapp dhe viber. Ju lutem publikojeni”, ka shkruar Liridon Vukaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img