Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

I riu nga Tirana përdhunon 25 vjeçaren, shoku i vajzës i kërkon para që të mos e denoncojë në Polici, arrestohen të dy (EMRAT)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy të rinj nga Tirana janë arrestuar nga Policia, për një rast të kryerjes së marrëdhënieve seksuale me dhunë, ndaj një vajzë. Në pranga kanë rënë Elson Bathorja dhe Genti Dinaj.

Sipas Policisë, 26 vjeçari Elson Bathorja dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë 25 vjeçare, ndërkohë, shtetasi Genti Dinaj që ka qenë dhe shok i vajzës së përdhunuar, i ka kërkuar para Bathores që të mos e denonconte.

“Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë ndalimi i shtetasve: E. B., 26 vjeç dhe G. D., 37 vjeç. Ndalimi i këtyre shtetasve u bë pasi shtetasi E. B. dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 25-vjeçare, ndërsa shtetasi G. D. (shok me 25-vjeçaren) i ka kërkuar një shumë parash shtetasit E. B., që 25-vjeçarja të mos kallëzonte ngjarjen”, njofton Policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img