Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

I riu nga Shkodra i bën portretin gjigant Mateos 8 vjeçar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot në familjen e Mateos, 8 vjeçarit që u vra nga Klodian Çalamani ka mbërritur një pikturë e madhe.

Piktura me imazhin e Mateos duke buzeqeshur, që ka për të mbetur gjatë në kujtesën e shqiptarëve, është dërguar nga një djalë nga Shkodra, i cili ka preferuar të jetë anonim. Piktura është dërguar në Bashkinë Fier nëpërmjet postës, dhe është marrë nga një punonjëse sociale  e i është dorëzuar familjarëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img