Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

I riu nga Prishtina arrestohet në Durrës, ja çfarë iu gjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

NJOFTIMI I POLICISË (Komisariati i Durrësit)

Më datë 22.07.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për shtetasin A.I., vjeç 30, banues në Prishtinë, pasi dyshohet se në lagjen 1, iu gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale një thikë. Neni 279 i Kodit Penal.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img