Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

I riu nga Cërriku hyn fshehurazi në shtëpinë e komshiut dhe i ngacmon vajzën por ja si përfundon

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri nga Cërriku i identifikuar si shtetasi Halit Mëhalla ka hyrë në fshehtësi në shtëpinë e komshiut të tij dhe i ka ngacmuar këtij të fundit vajzën.

26 vjeçari ka hyrë në banesën e 51 vjeçarit me inicialet F.S. me qëllim për të ngacmuar seksualisht vajzën 18 vjeçare të cilën mësohet se e ka prekur në vendet intime. Por më pas 18 vjeçarja me inicialet E.S. ka mundur t’i shpëtojë ngacmimit të të riut duke telefonuar menjëherë policinë.

Uniformat blu kanë arrestuar 26 vjeçarin i cili po merret në pyetje dhe do të përballet me drejtësinë.

Më shumë
spot_img
spot_img