Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

I riu në Tiranë dhunon efektivin e policisë dhe e shtrin në tokë, kolegu “kujtohet” vonë të ndërhyjë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një i ri ka dhunuar efektivin e policisë.

Në videon e mëposhtme shihet se si polici kërkon të ndalojë një të ri që është i veshur me kapuç dhe mban një çantë të zeza në shpinë.

Momentin kur polici tenton ta ndalojë, i riu e godet e shtrinë përtokë efektivin e policisë. Ajo që bie në sy është se kolegu i vjen shumë vonë në ndihmë efektivit që u hunua nga qytetari.

Nuk dihet nesë policia ka arritur që të arrestojë personin që kundërshtoi dhe dhunoi efektivin e policisë në kryeqytet.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

 


Më shumë