Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

I riu i dhuron veshkën vjehrrës, ja çfarë bën e dashura pak pas gjestit human

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri nga Meksika u bë i famshëm në vend pak muaj pasi i dhuroi veshkën vjehrrës së tij.

Përveç aktit human, Uziel Martinez bëri një akt emocionues edhe ndaj të dashurës së tij e cila në fakt nuk tregoi asnjë aspak mirënjohje për këtë gjest. Pas kësaj e reja vendosi që t’i japë fund lidhjes, duke u martuar me një burrë tjetër.

“I dhurova një veshkë nënës së saj. Ajo më la dhe u martua muajin tjetër” , shkroi Martinez krahas një video në rrjetet sociale. Komentuesit kanë përgëzuar të riun për gjestin human.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img