Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

I riu emocionohet në çadër dhe harron fjalimin, por ajo që bën është edhe më qesharake (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka qenë sot së bashku me të rinjtë në Çadrën e Lirisë për të kërkuar zgjedhje të lira dhe të ndershme përmes një qeverie teknike.

Por emocionet e të rinjve para liderit të PD-së, duket se kanë bërë punën e vet këtë herë.

Njëri prej tyre ka harruar se çfarë do fliste dhe megjithë duartrokitjet e të pranishmëve, me shumë vështirësi e mbaroi fjalimin.

Ai madje ka nisur të qeshë me veten e tij. Ndiqni videon komike:

 

A post shared by cabonedaku?? (@cabonedaku) on

Më shumë

spot_img