Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I riu durrsak shtyp me makinë një biçiklist, i moshuari dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b88f556ae07c8708e8058d05ec0a42c7

Një aksident është shënuar pasditen e kësaj të premteje në aksin rrugorë Xhafzotaj-Fllakë.

Shoferi me iniciale D.K, 22-vjeç ka aksidentuar me makinën tip “Benz” shtetasin F. B., 60-vjeç, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Raportohet se i aksidentuari ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë

Më datë 12.02.2021, në orën 16:30, në aksin rrugor Xhafzotaj-Fllakë, shtetasi D. K., 22 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar biçiklistin, shtetasin F. B., rreth 60 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img