I riu Dollapi pjesë e TBA, Getoar Selimi në dhimbje: Të qoftë i lehtë dheu, vëlla

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:19 13-08-2016 I riu Dollapi pjesë e TBA, Getoar Selimi në dhimbje: Të qoftë i lehtë dheu, vëlla

Jetnis Dollapi, 28 vjeç, ka humbur jetën mbrëmjen e sotme te ish-klubi “Partizani” si pasojë e një aksidenti me motor.

I riu që shfaqej me armë e makina të blinduara, i dyshuar si "rojtar" i Emiljano Shullazit, ishte edhe pjesë e grupit TBA, grup reperash shqiptarë. Reperi Getar Selimi shkruan i pikëlluar në IG  për humbjen e të riut që e quan vëlla.

“I lehte te qoftë dheu e u prefsh ne paqe vella!”, shkruan Geti.

Për vdekjen e të riut ka shkruar edhe reperi Stresi "Krejt jeta m'u përmbys kur e mora vesh. Më deshe dhe të desha", shkruan Stresi.

tba.jpg

stresi.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092849731445312
array(1) { ["section"]=> string(84) "i-riu-dollapi-pjese-e-tba-getoar-selimi-ne-dhimbje-te-qofte-i-lehte-dheu-vella-49656" }