Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

I riu bëri për spital punonjësin e ujësjellësit se nuk kishte ujë në shtëpi, arrestohet 29-vjeçari në Berat

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Foto ilustruese

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ka goditur me sende të forta dhe i ka shkaktuar dëmtime një punonjësi të ujësjellësit.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë Danjel Poçi, pasi ka rrahur punonjësin e ujësjellësit B.SH., 59 vjeç.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Qerekisht.

Mësohet e punonjësi ka hapur rubinetin e ujit për fshatin, ndërsa 29-vjeçari është ankuar duke thënë ‘s’kam ujë te shpia’.

Pas një debatit me fjalë, situata ka degjeneruar në dhunë, ku i riu rrahu 59-vjeçarin me sende të forta, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img