Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

I riu bën sherr me truprojat e lokalit në Dhërmi, përfundon në spital

Lajme të ngjashëm

Një konflikt ka ndodhur ditën e sotme në ambietet e një lokali në Dhërmi, ku një 32 vjeçar nga Fieri është konfliktuar me rojet e sigurisë.

Për pasojë i riu ka përfunduar në spital. Sipas grupit hetimor akoma nuk dihen shkaqet e këtij sherri, po janë duke punuar për zbardhjen e kësaj ngjarje.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 25.02.2022, rreth orës 11:45, ka shkuar për mjekim në Qendrën Shëndetësore Himarë, shtetasi G. R., 32 vjeç, banues në Fier,  pasi dyshohet se për motive të dobëta, është konfliktuar me rojet e sigurisë së një lokali, në fshatin Dhërmi.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të ngjarjes.


Më shumë