Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

I reshtuar krah Bashës, Ferdinand Xhaferaj shkruan për 8 Janarin: Dita e fundit e një Partie Demokratike të kapur nga hijet dhe dhuna e së shkuarës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti demokrat Ferdinand Xhaferaj shkruan për përplasjet në selinë e PD më datë 8 Janar. Ai thotë se kjo ditë do të mabhet mend si dita e fundit e një Partie Demokratike të kapur nga hijet dhe dhuna e së shkuarës.

“8 Janari ishte një ditë e rëndë për çdo demokrat i cili udhëhiqet nga dëshira për një Parti Demokratike gjithëpërfshirëse, të fortë dhe përfaqësuese. Dhuna përmbi selinë e PD-së dhe çdo demokrati i shërben interesave të vetëm një personi.

8 Janari do të mbahet mend gjatë si dita e fundit e një Partie Demokratike të kapur nga hijet dhe dhuna e së shkuarës. Në gjenezë, Partia Demokratike lindi për të siguruar të ardhmen perëndimore të Shqipërisë, dhe do të vazhdojë në përmbushjen e misionit të saj”, shkruan demokrati.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img