Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I ra suvaja mbi shpinë në vendin ku po mbante shfaqje, aktori: Falenderoj zotin që nuk më ra në kokë dhe nuk kisha afër vajzën…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Shkodër, ku ka rënë suvaja e një prej ndërtesave afër zonës muzeale të qytetit.

Suvaja ka rënë në shpinën e aktorit, Nikolin Ferketa duke bërë që të ketë disa dëmtime të vogla, fatmirësisht jo serioze për jetën.

Së fundmi për mediat Ferketa i ka bërë thirrje qeverisë që të marrë masa dhe falenderon zotin që nuk kishte vajzën pranë në ato momente.

“Incidenti që ndodhi sot, shyqyr që ndodhi pas shfaqjes, rënia e suvatimit, them faleminderit zotit që shpëtova me kaq se nuk më ra në kokë por në shpinë. Them falë Zotit që nuk e kisha vajzën afër, porgjithsesi unë dua të them që shteti duhet të marri masa. Se larg qoftë mund të humbin edhe jetë njerëzish brenda sekondash”- u shpreh aktori.

Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme teksa aktori interpretonte në shfaqjen “Mramje Koliqiane” në zonën muzeale të Shkodrës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img