Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

I qeshur në krah të liderëve europianë, Rama publikon foto nga darka e punës në Selanik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga Samiti i SEECP (procesi i bashkëpunimit të Europës Juglindore) që u mbajt në Selanik, ku shfaqet së bashku me liderët europianë.  

Ai shihet i buzëqeshur krah kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis, kancelarit gjerman Olaf Scholz dhe presidentit të Këshillit të Evropës, Charles Michel.

Por ajo që bie në sy në këto foto është mungesa e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila mesa duket nuk ka qenë prezente në momentin kur janë shkrepur fotot.

“në darkën e punës së pjesëmarrësve në Samitin e SEECP (procesi i bashkëpunimit të Europës Juglindore)”, shkruan Rama në fotot që shpërtndan në Facebook.

 

Më shumë
spot_img
spot_img