Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

I qëndroi pranë në 61 ditët e përballjes me Covid, ish-deputeti dedikim bashkëshortes për përvjetor: Një vit më parë dukej e pamundur…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Andi Përmeti ishte një nga ligjvënësit shqiptar që e kaloi shumë rëndë Covid-19. Ai u infektua dhe për 61 ditë luftoi me virusin, në Shqipëri dhe në Turqi.

Sot një vit më pas ai ka publikuar një foto me bashkëshorten, njeriun që i qëndroi pranë në çdo moment të betejës me virusin, dhe e uron për përvjetorin e martesës.

“Sot, 9 vite! Nje vit me pare dukej praktikisht e pamundur por me vullnetin e Perendise e pamundura u be e mundur. Gezuar”, shkruan Përmeti dhe ndan foton e mëposhtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img