Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

I publikohet video-skandali, Ardi përgjërohet mes lotësh: Si do dal në Durrës… (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ai njihet si Ard Daullxhiu dhe është bërë i famshëm në emisionin “Zonë e Lirë”.

Së fundmi ai është kthyer ndër personazhet më të komentuara, kjo pasi u publikua një video, teksa bënte biseda erotike me një vajzë të quajtur Klaudia, ndonëse është i martuar. Video u publikua në “Zonë e Lirë”, pas paralajmërimit të gazetarit Arian Çani.

Por pas publikimit të videos ka reaguar Ard daullxhiu i cili është shfaqur i penduar, dhe përgjërohet mes lotësh. “Ajo thjesht ka qenë një kurth edhe nuk e di se si i kam thënë ato fjalë. Tani e kanë marrë vesh të gjithë, si do dal në Durrës”.

 

Skandali i pergjimit: Reagon Ardi Daullxhiu me lot ne sy, thjeshte ka qen nje kur…

A post shared by Zone e Lire (@zoneelire.al) on

Më shumë

spot_img