Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

I propozuar nga opozita si kandidat për President, reagon Dritan Demiraj: Faleminderit për mbështetjen, do ju përfaqësoj me dinjitet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dritan Demiraj është një nga emrat që opozita ka propozuar për t’u zgjedhur si Presidenti i ri i vendit, krahas 7 propozimeve të tjera.

Në një postim në rrjetet sociale, ai ka falenderuar deputetin Bledian Nallbati për propozimin dhe deputetët e tjerë demokratë për mbështetjen, teksa thotë se do i përfaqësojë me dinjitet në këtë garë të rëndësishme.

albsig

spring

Reagimi:

Te nderuar miq!

Deshiroj te falenderoj dhe te shpreh mirenjohjen ndaj deputetit te Devollit z. Bledian Nallbati per propozimin per President te Republikes, por ne te njejten kohe edhe deputetet e tjere te grupit parlamentar te Partise Demokratike per mbeshtetjen e emrit tim.

Ne te njejten kohe shpreh mirenjohjen dhe perkushtimin maksimal tju perfaqesoj me dinjitet ne kete gare kaq te rendesishme per kreun e shtetit Shqiptar.

Propozimet e grupit të PD që do kalojnë në diskutim të thelluar:

1.Leonard Demi

2.Arben Çejku

3.Dritan Demiraj

4.Visar Zhiti

5.Rexhep Uka

6.Halim Kosova

7.Dashamir Shehu

8.Leka Zogu

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img