Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

I propozon i dashuri për martesë, 29-vjeçarja vdes nga gëzimi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

I dashuri e propozoi për martesë , vajza kërceu nga gëzimi dhe ra mbi një shkëmb,në Ibiza.

Dimitrina Dimitrova,29 vjeç, ra mbi shkëmb në Cala Tarida në bregdetin perëndimor të Ibizas.

Policia thotë se ajo ka humbur ekuilibrin e saj pasi kërceu nga entuziazmi i propozimit.

Dëmtimet e shkaktuara i sollën vajzës një sulm të menjëhershëm në zemër.

Ikja e saj shkatërroi edhe jetën e djaloshit i cili e zgjodhi atë vend, si ideal, për një propozim martese.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img