Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

I preu lidhjen e paligjshme, goditet drejtori i Ujësjellësit në Fushë-Arrëz

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtori i Ujësjellësit të Fushë Arrëzit, Anduel Gjinaj është dhunuar ditën nga një person me inicialet M.Q.

Gjinaj thotë se autori e ka dhunuar për shkak të detyrës, pasi Ujësjellësi i kishte prerë më parë lidhjen e paligjshme të ujit. Ka qenë vetë Gjinaj që ka bërë denoncim në Polici dhe Prokurori.

“Jam goditur nga shtetasi M. Q., për shkak të detyrës. Shtetasit M. Q. i shkëputa një linjë uji të paligjshëm,” ka deklaruar Gjinaj në Polici.

Më shumë

spot_img
spot_img