Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I premtoi punësim në Gjermani dhe i mori para, arrestohet për mashtrim 29-vjeçarja në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 29-vjeçare në Tiranë është arrestuar nga policia me akuzën e mashtrimit.

Sipas njoftimit të policisë, 29-vjeçarja i ka marrë paratë shtetasit me iniciale A.K., me pretendimin se do ta punësonte atë në Gjermani.

Akoma nuk dihet shuma e parave që i ka marrë A.K., por ai e kallëzuar në polici dhe tashmë e reja ndodhet në komisariat.

Njoftimi i plotë i policisë:

Më datë 04.05.2021 u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasen V. G., 29 vjeçe, sepse nëpërmjet mashtrimit i ka marrë një shumë parash shtetasit A. K., me pretendimin për ta punësuar në Gjermani.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img