Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I prekur nga Covid-19, ish-presidenti i Kosovës shtrohet në spital, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu është prekur nga koronavirusi.

Mediat kosovare bëjnë me dije se Sejdiu është prekur nga Covid-19 dhe është shtruar në spitalin Infektiv në Kosovë.

Mësohet se gjendja shëndetësore e Sejdiut dhe gruas së tij për momentin është e qëndrueshme dhe se po trajtohen me terapitë adekuate për ta luftuar këtë sëmundje.

Deri më tani, numri total i rasteve pozitive është 86.194 raste nga 405.798 persona të dyshuar me koronavirusin në Kosovë.

fatmir sejdiu 21 scaled 1 600x360 1
ISH-presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img